קניה בטוחה

באתר של אסי משקפיים אנו משתמשים במערכת קניה בטוחה/עסקה בטוחה .

מערכת קניה בטוחה פותחה על מנת לספק מענה הן לגולשים והן לסוחרים הנרתעים מהאפשרות ליפול קורבן למזימת מירמה אלקטרונית. מחזיקי כרטיס Visa המשתמשים בכרטיס האשראי שלהם בחנות און ליין התומכת במערכת קניה בטוחה יכולים להשתמש בכרטיס באבטחה מקסימלית, זאת לאחר תהליך רישום קצר באתר חברת האשראי שלהם.

עבור הסוחרים- מערכת עסקה בטוחה מאמתת את זהות המשתמש בכרטיס האשראי. בעל הכרטיס נדרש לאמת את זהותו במהלך תהליך הקניה באתר המסחר על ידי הקלדת סיסמה. סיסמה זו נבדקת מול שרתי חברות האשראי, ולאחר הזהוי, עסקת הגולש מופנית להמשך תהליך העסקה באופן הרגיל.

הטכנולוגיה מאחורי המערכת מושתתת על טכנולוגית סליקת אשראי 3Dsecure . המערכת מתממשקת למערכות Verified By Visa של חברת Visa העולמית וגם למערכות SecureCode של Mastercard העולמית. בנוסף, פותח ממשק מיוחד התומך בכרטיסי אשראי מקומיים של חברת ישראכרט.

האבטחה של מערכת קניה בטוחה

במערכת הושקעו משאבים רבים ותשומת לב לנושא אבטחת מידע. התהליך כולו מאובטח ומגובה בסטנדרטים נוקשים שהוכתבו על ידי חברות אשראי. בפועל, שימוש במערכת מוסיף אבטחת מידע תלת מימדית – ומוסיפה הן לקונה והן לסוחר והן לחברות האשראי, רובד נוסף של אבטחת מידע. רמת האבטחה הגבוהה מאפשרת לחברת ויזה ומסטרקארד העולמיות לגבות את העסקה ולהעלותה מרמה של "עסקה בחסר" לרמה של "עסקה בטוחה" או סליקה בטוחה, כך שסוחרים שיצטרפו לשירות יזכו לגיבוי מלא של עסקאותיהם.
לפרטים נוספים על המערכת: כיצד מערכת קניה בטוחה (3-d secure) עובדת?